Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
MKN ESU Hanna Eronen
Hanna Eronen

Maisema-asiantuntija

MKN Etelä-Suomi
hanna.eronen@proagria.fi
050 5605957
Marjaana Hassani
Marjaana Hassani

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija, projektipäällikkö Ilmastonmuutokseen varautuva viljelijä – hankkeessa

MKN Keski-Suomi
marjaana.hassani@maajakotitalousnaiset.fi
043 824 9641
Kalle hellstrom 0
Kalle Hellström

Maiseman- ja luonnonhoidon asiantuntija

MKN Oulu
kalle.hellstrom@maajakotitalousnaiset.fi
043 825 5253
Hirvonen Auli web
Auli Hirvonen

Maisema- ja luonnonhoidon asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija, LumoTAITO- hankkeen projektipäällikkö

MKN Etelä-Suomi
auli.hirvonen@maajakotitalousnaiset.fi
0400 864 494
Koski Katriina web
Katriina Koski

Maisema-asiantuntija, NEUVO ympäristöasiantuntija

MKN Etelä-Suomi
katriina.koski@maajakotitalousnaiset.fi
040 148 8220
Lahtinen eeva www
Eeva Lahtinen

Ympäristöasiantuntija, NEUVO-ympäristöneuvoja, MKNmaisemapalvelut

MKN Etelä-Savo
eeva.lahtinen@proagria.fi
050 470 3884
Tuuli makinen kainuu netti
Tuuli Mäkinen

Ympäristöasiantuntija, MKN maisemapalvelut

MKN Itä-Suomi
tuuli.makinen@maajakotitalousnaiset.fi
0438272308
Puolamaki Laura web
Laura Puolamäki

Maisema-asiantuntija, Landscape specialist, NEUVO ympäristö, maatilan nykyaikaistaminen ja kilpailukyvyn parantaminen (Työvapaalla 1.4.2024-31.3.2026)

MKN Etelä-Suomi
laura.puolamaki@proagria.fi
040 544 4899
Projektipäällikkö
Riina Rahkila

Ympäristöasiantuntija

MKN Oulu
riina.rahkila@maajakotitalousnaiset.fi
045 6578 717
Denise Ramstedt
Denise Ramstedt

Ympäristö- ja maisemasuunnittelija

denise.ramstedt@fhs.fi
050 549 0030
Saara rajattu
Saara Ryhänen

Maisema- ja ympäristöasiantuntija, NEUVO-ympäristöneuvoja, MKNmaisemapalvelut

MKN Etelä-Savo
saara.ryhanen@maajakotitalousnaiset.fi
040 486 8237
Maarit satomaa
Maarit Satomaa

Maisema- ja ympäristöasiantuntija

MKN Oulu
maarit.satomaa@maajakotitalousnaiset.fi
040 566 7924
Maisemasuunittelija Marika Turpeisella on laaja kokemus erilaisten pihojen suunnittelusta. Seinäjoen asuntomessualueella useampi piha oli hänen käsialaa.
Marika Turpeinen

maisemasuunnittelija

MKN Etelä-Pohjanmaa
vanhempainvapaalla