Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Soili Hypen
Soili Hypén

Yritysasiantuntija MKN

MKN Itä-Suomi
soili.hypen@maajakotitalousnaiset.fi
0407764290
Eeva liisa kivimaki
Eeva-Liisa Kivimäki

Toiminnanjohtaja, elintarvike- ja yritysasiantuntija

MKN Keski-Suomi
eeva-liisa.kivimaki@maajakotitalousnaiset.fi
040 576 8740
Tuula kokko
Tuula Kokko

Yritysasiantuntija

MKN Oulu
tuula.kokko@maajakotitalousnaiset.fi
040 864 4946
Kuittinen Tiina
Tiina Kuittinen

Yritysasiantuntija

MKN Itä-Suomi
tiina.kuittinen@maajakotitalousnaiset.fi
043 827 2314
Lento kemppi sanna
Sanna Lento-Kemppi

Toiminnanjohtaja, Etelä-Savon Maa- ja kotitalousnaiset, MKN yritysasiantuntija – Neuvo KIKY -asiantuntija

MKN Etelä-Savo
sanna.lento-kemppi@maajakotitalousnaiset.fi
050 476 6028
Annina Luotonen
Annina Luotonen

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

MKN Länsi-Suomi
annina.luotonen@proagria.fi
040 661 9010
Pajari tarja
Tarja Pajari

Yritysasiantuntija, matkailu; NEUVO-KIKY -asiantuntija

MKN Etelä-Savo
tarja.pajari@maajakotitalousnaiset.fi
0400 183 064
Sanna Pitkanen
Sanna Pitkänen

Toiminnanjohtaja, toimialapäällikkö

MKN Länsi-Suomi
sanna.pitkanen@proagria.fi
0505252176
Jaana Puhakka
Jaana Puhakka

Yritysasiantuntija MKN

MKN Itä-Suomi
jaana.puhakka@maajakotitalousnaiset.fi
0403012468
Johanna Rekola web
Johanna Rekola

Asiantuntija, talous

MKN Etelä-Suomi
johanna.rekola@proagria.fi
050 599 0563
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

MKN Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Kirsi Sahram Hauhia
Kirsi Sahrman-Hauhia

Ruoka-ja luonnontuoteasiantuntija

MKN Itä-Suomi
kirsi.sahrman-hauhia@maajakotitalousnaiset.fi
050 570 3039
Sari Uoti
Sari Uoti

Yritysasiantuntija

MKN Länsi-Suomi
sari.uoti@proagria.fi
050 552 1626
Vartia Kirsi nelio
Kirsi Vartia

Ruoka- ja matkailuasiantuntija

MKN Itä-Suomi
kirsi.vartia@maajakotitalousnaiset.fi
050 346 3711
Annemari Viitamaki
Annemari Viitamäki

Talousasiantuntija, yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

MKN Länsi-Suomi
annemari.viitamaki@proagria.fi
0500 190180