Asiantuntijat

A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Poista suodattimet
Pirita huhtasalo netti
Pirita Huhtasalo

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

MKN Länsi-Suomi
pirita.huhtasalo@proagria.fi
0500 190 180
Soili Hypen
Soili Hypén

Yritysasiantuntija MKN

MKN Itä-Suomi
soili.hypen@maajakotitalousnaiset.fi
0407764290
Eeva liisa kivimaki
Eeva-Liisa Kivimäki

Toiminnanjohtaja, elintarvike- ja yritysasiantuntija

MKN Keski-Suomi
eeva-liisa.kivimaki@maajakotitalousnaiset.fi
040 576 8740
Tuula alakastari valtak sivut
Tuula Kokko

Yritysasiantuntija

MKN Oulu
tuula.kokko@maajakotitalousnaiset.fi
040 864 4946
Lento kemppi sanna
Sanna Lento-Kemppi

toiminnanjohtaja, Etelä-Savon Maa- ja kotitalousnaiset, MKN yritysasiantuntija – Neuvo KIKY, KehPa

MKN Etelä-Savo
sanna.lento-kemppi@maajakotitalousnaiset.fi
050 476 6028
Annina luotonen uusi netti
Annina Luotonen

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

MKN Länsi-Suomi
annina.luotonen@proagria.fi
040 661 9010
Pajari tarja
Tarja Pajari

Yritysasiantuntija, matkailu

MKN Etelä-Savo
tarja.pajari@maajakotitalousnaiset.fi
0400 183 064
Pajulahti ronja web 0
Ronja Pajulahti

Ruoka- ja yritysasiantuntija (vanhempainvapaalla)

MKN Itä-Suomi
Sanna Pitkanen nettisivut
Sanna Pitkänen

Toiminnanjohtaja, toimialapäällikkö

MKN Länsi-Suomi
sanna.pitkanen@proagria.fi
0505252176
Puhakka jaana net
Jaana Puhakka

Yritysasiantuntija MKN

MKN Itä-Suomi
jaana.puhakka@maajakotitalousnaiset.fi
0403012468
Rinnekari johanna 2014 4922
Johanna Rinnekari

Yritysasiantuntija

MKN Itä-Suomi
johanna.rinnekari@maajakotitalousnaiset.fi
0403012441
Kirsi Sahrman Hauhia
Kirsi Sahrman-Hauhia

Ruoka-ja luonnontuoteasiantuntija

MKN Itä-Suomi
kirsi.sahrman-hauhia@maajakotitalousnaiset.fi
050 570 3039
Senni valiola netti
Senni Valiola

Yritysasiantuntija, maaseutuyritykset

MKN Länsi-Suomi
senni.valiola@proagria.fi
041 7315001
Vartia Kirsi nelio
Kirsi Vartia

Ruoka- ja matkailuasiantuntija

MKN Itä-Suomi
kirsi.vartia@maajakotitalousnaiset.fi
050 346 3711